Apkaisi ar sāli sava mājokļa slieksni. Tas pasargās tevi no problēmām un bēdām

Šajā rakstā pastāsīsim, kā ar sāls palīdzību atbrīvoties no problēmām un bēdām. Parastā akmens sāls, ir lēts un pieejams produkts ikvienam. Līdztekus izmantošanai pārtikā sāli lieto, lai attīrītu mājokli un atbrīvotos no negatīvās enerģijas, Pareizi lietojot, sāls kļūs par palīgu problēmu un grūtību novēršanā dzīvē.

Sāls absorbē negatīvismu. Tas ļoti labi absorbē visu jūsu mājoklī uzkrāto negatīvismu. It īpaši, ja tu sāc pamanīt, ka mājinieku vidū sākās pārpratumi, strīdi un konflikti. Radušās pastāvīgas domstarpības, bet tu nezini, kā atrisināt šo problēmu.

Elementāri – tev jāņem sāls, kas atrodas jūsu mājā, nedaudz jāuzkaisa uz sliekšņa un jāsaka šādi vārdi:

“Es izkaisu sāli, atjaunoju mieru savā ģimenē. Lai notiek tā.”

LASI VĒL: Sajauciet dzeramo sodu ar medu – lietojiet pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā 30 dienas pēc kārtas. Lūk, kas notiks ar Jūsu ķermeni!

Pietiek vienreiz to pateikt un nedaudz izkaisīt sāli.

Lai sāls paliek uz sliekšņa līdz nākamajai mājokļa uzkopšanai. Šī prakse ir laba, jo nav saistīta ar neko un to var veikt jebkurā laikā.

It īpaši, ja tu jūti, ka tavā ģimenē ir daudz domstarpību, šo praksi var atkārtot 2 reizes mēnesī.

Šādā veidā tās iedarbība tikai pastiprināsies un uzkrāsies enerģija. Un, ja tu šo praksi izmantosi biežāk, redzēsi, kā beidzot tavās mājās iestāsies miers un harmonija.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru