Vēlies uzzināt, kas tevi sagaida vasarā – izvēlies savu Laimes koku!

 

Veiciet mūsu psiholoģisko pārbaudi un uzziniet, kas gaidāms šovasar.

Viss, kas jums nepieciešams, ir izvēlēties koku, kas jūsos izsauc vispozitīvākās emocijas. Tā ir jūsu izvēle, kas parādīs jums, kas notiks tuvākajā nākotnē. Uz priekšu, lai veicas!

LASI VĒL: Kā hercogiene Alba izskatījās jaunībā?

Koks nr.1 – “Dvēseles maigums”.

Šo skaisto koku veido magones, lilijas, rozes un citi lieliski ziedi. Tas jums iezīmē laimi ģimenes dzīvē un daudz maiguma no mīlajiem. Jūsu dzīvē pienāks periods, kad nevajadzēs domāt par aktuālām problēmām, tās atkāpsies otrajā plānā vai arī pilnībā izzudīs no jūsu dzīves. Visbeidzot, jūsu dzīve iegūs spilgtas krāsas, un jūs būsiet laimīgi. Gatavojieties patīkamai tikšanās reizei vasaras pēdējā mēnesī. Jūs iegūsiet jaunu paziņu, kaut arī šī draudzība nebūs ilga, tā jums sagādās neaizmirstamus mirkļus. Lai gan šīs draudzības komunikācijas ilgums būs atkarīgs tieši no jums.

Koks nr.2 – “Saules tradīcija”

Ja esat izvēlējies koku – Saules tradīcija, tad jums vajadzētu rēķināties ar ilgi gaidītajām izmaiņām jūsu dzīvē. Viss, par ko jūs nevarējāt izlemt, tagad jums kļūs ļoti reāls. Jūs nevarat sev liegt neveikt šīs izmaiņas. Un tas viss nāks jums tikai par labu. Vasaras vidū jums radīsies neskaidras šaubas par kādu notikumu. Jūs domāsiet vai jums to vajadzētu darīt, vai jums tas viss ir vajadzīgs. Jūsu tuvinieki varēs palīdzēt jūsu nedrošībā un palīdzēs atrisināt visas šīs šaubas, kas, lai cik dīvaini nebūtu, sākotnēji mēģinās jūs atrunāt. Viņu atbalsts padarīs jūs pārliecinātākus un jūs sasniegsiet vēlamo!

LASI VĒL: Šādi izskatās Adriano Čelentāno 83 gadu vecumā

Koks nr.3 – “Sirds dāvana”

Jūsu izvēle krita uz brīnišķīgu koku – sirds dāvanas. Tas viss nav tā pat vien! Vasaras mēneši jums būs īsta dāvana. Jums tiks dota iespēja uzlabot savas sirds lietas un atrast laimi. Esiet sirsnīgs pret partneri un vienmēr dariet labu. Ļauj mīlestībai ienākt tavā dzīvē, tici savai laimei! Tevi nemīlēt nav iespējams, jo pats esi MĪLESTĪBA!

Spread the love

Pievienot komentāru