Kā hercogiene Alba izskatījās jaunībā?

Slavenā spāņu izcelsmes aristokrāte Kaetana Fitsa-Džeimsa Stjuarte, kura biežāk saukta par 18. hercogieni Albu, aizgāja mūžībā jau 2014. gadā.

Sieviete izcēlās ar nevaldāmām dzīves alkām. Viņa vienmēr bija cilvēku redzeslokā, tāpēc viņa īpašu uzmanību pievērsa savam izskatam.

Visi zina, kā izskatījās hercogiene Alba pēdējos dzīves gados. Sabiedrības dāma, tāpat kā daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki, mēģināja pēc iespējas ilgāk saglabāt savu jaunību. Hercogiene varēja atļauties dārgu plastisko ķirurģiju pie labākajiem ķirurgiem pasaulē, bet regulārā ķirurģiskā iejaukšanās nenāca par labu aristokrātiskajam spāņu izskatam.

Daudzi cilvēki joprojām atceras hercogieni šodien. Joprojām laicīgā pasaule apspriež skandālus un strīdus, kas saistīti ar slaveno aristokrātes vārdu. Interese ir arī par hercogienes patieso izskatu.

LASI VĒL: Princis Harijs un Megana Mārkla atteicās atgriezties pie karaliskajiem pienākumiem

Praktiski vairs nav neviena cilvēka, kurš atcerētos kā hercogiene izskatījās jaunībā, bet par laimi viņas fotogrāfijas, kas uzņemtas dažādos dzīves gados, ir saglabājušās.

Skatoties uz vecajām bildēm, jūs varat pārliecināties, ka pirms hercogienes aizraušanās ar plastiskajām operācijām, viņas skaistums bija īsts. Iespējams hercogiene vecumdienas izskatītos daudz labāk, nekā viņu dzīves beigās atcerējās visa pasaule, ja nebūtu pielietojusi ķirurģiskās operācijas.

Spread the love

Pievienot komentāru