Zēns, kuram nav kāju 10 gadu vecumā kļuva par profesionālu skeitbordistu

Zēnu sauc Maksims Abramovs. Visticamāk, daudzi par viņu ir dzirdējuši kopš viņa stāsta ieraudzīšanas pa televizoru. Pirms vairākiem gadiem tas kļuva zināms visā pasaulē. 6 mēnešu vecumā ar Maksimu notika nelaime.

Viņa bezatbildīga māte atstāja bērnu vienu un aizgāja savās darīšanās. Šajā laikā mājā izcēlās ugunsgrēks. Tikai brīnums palīdzēja bērnam izdzīvot, bet ārsti nespēja glābt viņa kājas. Vēlāk bērnam paveicās, un viņu adoptēja ģimene no Sanktpēterburgas.

Maksimam bija vajadzīgas īpašas protēzes, kuras visu laiku bija jāmaina bērnam augot lielākam. Zēnam bija jāiemācās staigāt uz protēzēm. Kad tas tika izdarīts, zēns uzzināja par to, kas ir skrituļdēļi un tajā mirklī Maksima dzīve krasi mainījās.

LASI VĒL: Kāpēc medus burkā virs medus veidojas baltas putas un ko tas nozīmē?

Viņu neapturēja fakts, ka viņam nav kāju, iemācīties braukt uz dēļa. Viņš šo prasmi apguva ļoti viegli. Skrituļdēlis kļuva par spēju brīvi un ātri pārvietoties. Kad zēns nedaudz pieauga, viņš sāka mācīties, kā rīkoties ar skrituļdēli jau profesionālākā līmenī.

Treniņā viņš uzzināja, ka ir arī viņam līdzīgi skrituļotāji, kas nozīmē, ka viņš tāds nav viens. Vecāki absolūti nebija pret dēla hobiju, bet bija pārsteigti par skrituļdēļu cenām.

Viņi nezināju, ka profesionāli dēļi uz riteņiem var būt tik dārgi, bet Maksimam uzradās atbalstītājs un iedvesmas avots Niks Vuiničs, kurš satika zēnu personīgi. Niks vēlas, lai Maksims sasniedz visaugstāko līmeni šajā sporta veidā un nekad nepadodas. Tagad zēns aktīvi trenējas un negrasās pamest sevis izvēlēto sporta ceļu.

Spread the love

Pievienot komentāru