Tuklu jaunieti padzina no sporta zāles atkailināta vēdera dēļ. Aizvainojuma dēļ viņai piemetās histēriska asaru lēkme

Lielbritānijā kāda miesās kupla jauna sieviete tika padzīta no trenažieru zāles, kā iemeslu minot to, ka viņa pārkāpusi iestādes dreskodu, vēsta tabloīds “Mirror”.

Interneta blogere Šelbija Bella vietnē “TikTok” dalījās ar stāstu, kas ar viņu norisinājās fitnesa treniņa laikā.

LASI VĒL: Ja uz sava mājokļa ārdurvīm ieraugi dīvainas zīmes, nekavējoties notīri tās un izsauc policiju. Citādi vari krist par zagļu upuri!

“Sporta klubā es ierados pirmo reizi. Reģistratore teica, ka viņiem ir noteikums, kas paredz, ka sporta zālē nevalkā sporta krūšturus, jo tie nenosedz vēderu. Es par to nezināju, tāpēc mani ielaida zālē, bet brīdināja, lai es nākamreiz nevilktu šādu krūšturi,” norādīja sieviete.

Taču nepagāja ne 15 minūtes, kad pie Šelbijas pienāca administratore pieprasīja atstāt trenažieru zāli, jo viņai esot atkailināts vēders. Jaunietei no aizvainojuma asaras sāka birt kā pupas un viņa devās prom.

“Man bija tik ilgi jāsaņemas, lai iegūtu drosmi sākt apmeklēt sporta zāli. Esmu pārliecināta –  ja manā vietā būtu bijusi tieva meitene, viņa nebūtu padzīta. Ne jau dreskods mani aizvainoja, bet gan veids, kā personāls pret mani izturējās,” pauda tuklā jauniete.

Lavc55.60.103

Komentāros internetā cilvēki pauda atbalstu blogerei:

“Man ir tik skumji, ka mūsdienās notiek kaut kas līdzīgs šim,” rakstīja kāds komentētājs.

“Ak, dārgā,  nekaunies! Viņiem vajadzētu kaunēties. Ja es būtu tavā vietā, es publicētu to cilvēku vārdus, kuri tevi aizvainoja,” minēja kāds cits komentētājs.

LASI VĒL: Pagatavojiet kaut 200 burkas – to vienmēr būs par maz! Smaržīgs zaļais ērkšķogu mohito ziemai

Vēl viens aicināja jaunieti nebēdāties, jo, pēc viņa vārdiem, notikušais neesot viņas asaru vērts. Izskanēja arī aicinājums meklēt citu sporta klubu, kur pret resnīšiem izturas ar cieņu, atbalstot viņu centienus iegūt slaidākas ķermeņa aprises.

Spread the love

Pievienot komentāru