Policists atrada dzērušas sievietes mašīnā slimu, gadu vecu bērnu. Lūk, ko viņš izdarīja!

 

Vai kāds no jums kādreiz ir aizdomājies, kas var notikt visparastākās patruļas laikā pa vietējo rajonu? Tā vien šķiet, ka nekad nevar zināt, kas būs sagaidāms, pienākot pie kārtējā automobiļa.

Iespējams, ka šajā auto sēž ķīlnieki, vai pie stūres brauc bruņots laupītājs, kas gatavs kuru katru brīdi izšaut. Pēc šī raksta izlasīšanas arī jūs sapratīsiet, ka policisti ir patiešām lieli varoņi visā šī vārda izpausmē. Šie cilvēki bieži vien iekļūst visbriesmīgākajās un negaidītākajās situācijās.

LASI VĒL: “Kamēr es gulēju dzemdību namā uz saglabāšanu, gaidot trīnīšus, mans vīrs izšķīrās no manis”

Tā notika arī ar šī stāsta varoni. Viņš strādā par policistu Rietumvirdžīnijā. Kādu reizi viņi veica patruļu vietējā apkaimē, lai notvertu dzērājšoferus. Kāds auto viņiem šķita jo īpaši aizdomīgs.

Tas, ko šajā auto ieraudzīja patruļas darbinieki, ļoti viņus satrauca. Aizmugurē sēdēja mazs bērniņš, kurš bija no vienas vietas noklāts pats savos vēmekļos. “Man arī ir bērni, tādēļ es nekad nebūtu ko tādu pieļāvis,” sašutis stāsta Grems.

 

Pie stūres sēdēja sieviete, kas, acīmredzot, bija bērna māte. Būdama lielā alkoholisko vielu reibumā, viņa nespēja izteikt pat divus sakarīgus vārdus. Viņai neizdevās pat pateikt sava bērna vārdu.

Pēcākā pārbaudē atklājās, ka bērns ir slims un nesaņem tam nepieciešamo ārstēšanu un rūpes.

“Esmu redzējis daudz, tādēļ nekad nebiju domājis, ka kaut kas mani vēl spēj pārsteigt. Taču mani tiešām pārsteidza šāda attieksme pret bērnu,” stāsta Grems.

LASI VĒL: Vīrs pameta sievu bērniņa gaidībās, bet jau pēc pieciem mēnešiem viņa savā cepeškrāsnī atrada milzīgu pārsteigumu

Kamēr mātei tika piespriests pienācīgs sods, Grems paņēma mazo bērniņu līdzi uz darbu, kur viņš to nomazgāja un centās nomierināt. Sieviete stāsies tiesas priekšā par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko vielu reibumā, turklāt šādā stāvoklī pārvadājot arī nepilngadīgu personu.

Grems bērnu nomazgāja izlietnē un saveda viņu kārtībā. Šķita, ka bērns jau uzreiz jutās labāk.

 

No sākuma viņš nemitīgi raudāja, nervozēja un ārkārtīgi baidījās. Taču jau pēc ūdens procedūrām viņš nomierinājās un pat sāka smaidīt. Grems ietina bērnu dvielī un centās radīt viņam pēc iespējas komfortablākus apstākļus.

Viņš uz neilgu laiku palūdza viņam iziet no darba, lai atnestu bērnam rotaļu lācīti. Ar to mazais jutās daudz mierīgāks un priecīgāks.

Spread the love

Pievienot komentāru