Mazs puika slaucīja ielas, lai palīdzētu mātei. Pavisam drīz viņš tika dāsni atalgots

Deviņus gadus vecais Amirs ļoti labi zina, cik grūti ir strādāt, lai kaut cik nodrošinātu ģimeni. Katru rītu skolas priekšā puika slauka ielas savā apkārtnē, lai palīdzētu mātei sagādāt iztikšanu kuplajai ģimenei.

LASI VĒL: Vīrs pameta sievu bērniņa gaidībās, bet jau pēc pieciem mēnešiem viņa savā cepeškrāsnī atrada milzīgu pārsteigumu

Arī Amīra mātei Naidai ir smagi un grūti jāstrādā, lai samaksātu par neliela veca dzīvokļa īri un pabarotu četrus bērnus. Līdztekus ielu tīrīšanai Naidai ir vēl trīs citi darbi.

Dagestānas pilsētas Derbentas mērs, kurš nesen stājās šajā amatā, uzzināja par šo ģimeni. Viņš bija sajūsmā par zēna pašaizaidzliedzību un smago darbu, tāpēc vēlējās sniegt šai ģimenei palīdzību.

Skolēns un viņa māte tika uzaicināti pie mēra uz sarunu. Mērs izteica Amiram piedāvājumu, kura mērķis bija sniegt informāciju par dažādām problēmām viņa apkārtnē.

Tomēr ar to labās ziņas nebeidzās – mērs ģimenei uzdāvināja 60 kvadrātmetru dzīvokli jaunā mājā.

LASI VĒL: Tēvs pameta ģimeni, ieraudzījis jaundzimušās meitiņas seju. Bet, kad viņa uzauga, notika brīnums!

Drīz Gašimovu ģimenei būs jāpārceļas uz savu jauno mājokli. Amirs jau ir daudz saplānojis – viņš vēlas, lai viņa istabā būtu vieta sportošanai un rakstāmgalds, lai būtu ērti mācīties. Tā kā Amīrs, neskatoties uz palīdzību mātei, arī cītīgi apgūst zināšanas.

Spread the love

Pievienot komentāru