Kāda 47 gadus veca sieviete katru rītu dzēra siltu ūdeni ar kurkumu. Uzziniet, kas notika pēc 12 mēnešiem!

Uzlabosiet sirds veselību

Kurkuma samazina asinsvados esošos nosēdumus, novēršos trombu attīstību. 2011. gadā veiktajos pētījumos tika pierādīts, ka lietojot kurkumu tikai trīs nedēļas pēc kārtas var krasi uzlabot sirds veselību.

Novērš otrā tipa cukura diabēta veidošanos

Auburnas Universitātē 2009. gadā tika veikts pētījums, kas pierādīja, ka šī unikālā garšviela palīdz gan ārstēt, gan novērts cukura diabēta rašanos.

LASI VĒL: Saved savu veselību kārtībā, katru dienu masējot šo punktu! Ķīnas medicīnas brīnums!

Padara sārmaināku vidi organismā

Kurkuma ir ļoti spēcīgs sārmains līdzeklis, kas organismā rada vēža attīstībai nelabvēlīgu vidi.

Aizsargā jūsu smadzenes

Kurkuma kontrolē to hormonu veidošanos smadzenēs, kas ir vainīgi pie Alcheimera un demences iegūšanās. Tādā veidā tiek kontrolēts smadzeņu stāvoklis un uzturētas visas funkcijas normas robežās.

Cīnās pret iekaisumiem

Vairāku slimību iemesls ir tieši iekaisums. Kurkuma kārtējo reizi dodas palīgā, lai risinātu šo problēmu, palīdzot organismam cīnīties pret dažādiem iekaisumiem un uzturēt to veselu.

Novērš vēža veidošanos

Kurkuma var veiksmīgi novērst vēža šūnu veidošanos, jo šī garšviela ir ļoti spēcīgs antioksidants.

Atvieglo artrīta simptomus

Pētījumos tika pierādīts, ka kurkuma ir tik pat iedarbīga, kā jebkuri nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi. Izrādās, ka kurkuma var iedarboties pat daudz labāk par diklofēnu, ja nepieciešams noņemt sāpes un pietūkumu.

Uzlabo gremošanas trakta darbību

Zinātnieki apgalvo, ka regulāra kurkuma lietošana uzturā var uzlabot gremošanas trakta darbību.

LASI VĒL: Sajauciet dzeramo sodu ar medu – lietojiet pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā 30 dienas pēc kārtas. Lūk, kas notiks ar Jūsu ķermeni!

Aizsargā aknas

Kukruma veicina pareizu žultspūšļa darbību, pasargā aknas no bīstamām toksīnu ietekmēm, kā arī ļoti veiksmīgi spēj atjaunot bojātās aknu šūnas.

Palēnina novecošanos un paildzina mūžu

Kurkuma veiksmīgi spēj iznīcināt brīvos radikāļus, novēršot arī jau iepriekš pieminētos iekaisumus, tādā veidā palēninot novecošanās procesus.

Lūk, kā jāpagatavo šis brīnumainais līdzeklis:

Vienā glāzē verdoša ūdens pievienojiet klāt vienu tējkaroti kurkuma, kā arī šķipsniņu maltu melno piparu, visu kārtīgi samaisiet. Dzērienu ieteicams lietot siltu.

Pastāstiet par kurkumu arī saviem draugiem!

Spread the love

Pievienot komentāru