Kā izvērties par TV šova slavenību kļuvušās 13 gadus vecās meitenītes – grūtnieces liktenis pēc 6 gadiem

2015.gadā ziņas, ka trīspadsmit gadus jauna meitene no Sizraņas ir stāvoklī, pārsteidza daudzus. Šī stāsta interesantākā daļa bija tas, ka topošā māte neteica, kas ir bērna tēvs.

Aļona Ševčuka ir dzimusi ne visai parastā ģimenē. Meitenes tēvs pameta ģimeni, kad Aļona bija pavisam maza, un mātei nebija laika pieskatīt meitu, jo viņa mēģināja apgādāt ģimeni, strādājot divos darbus.

 

Bēga no mājām

Neskatoties uz to, Jekaterina Ševčuka (Aļonas māte) ļoti centās darīt visu, lai meiteni labi izaudzinātu, taču viņa dažreiz nepakļāvās un bēga no mājām.

LASI VĒL: Dāņu izcelsmes meitene atsakās skūt savas ūsas un sakopt uzacis, pieņemot sevi tādu, kāda viņa ir

Aļona neizskatījās savam vecumam atbilstoši, kas viņai lika izcelties uz vienaudžu fona, bet pati meitene bija ļoti sabiedriska un priecājas, kad viņai bija iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Meitene iepatikās Ivanam Bespalko. Tajā laikā viņam bija 19 gadu.

Viņu attiecības attīstījās pietiekami ātri, un Ivans, daudz nedomājot, uzaicināja Aļonu dzīvot viņa mājā. Par to, ka Ivans un Aļona dzīvoja pieaugušo dzīvi, puisim draudēja 9 gadu cietumsods, bet Ivanam bija nopietni nodomi un viņš apgalvoja, ka vēlas precēties ar Aļonu.

Acīmredzot viņu nemulsināja arī fakts, ka Krievijā nevar precēties 13 gadu vecumā, bet atklājās arī tas, ka Aļona nebija pārliecināta, ka bioloģiskais bērna tēvs ir Ivans.

 

Piespriež sodu

Ivans Bespalko vai nu, lai izvairītos no soda, vai arī no tā, ka viņam patiešām izveidojās sirsnīgas tēva jūtas pret bērnu, sacīja, ka viņam ir vienalga, kas ir bioloģiskais tēvs, un, neskatoties uz visu, viņš audzinās viņu bērnu kopā ar Aļonu, bet tik un tā Ivanam tika piespriests 3 gadu cietumsods.

 

Puisis šobrīd jau atrodas brīvībā. Viņš nevēlas sniegt komentārus par šo situāciju. Ivans mēģina dzīvot normālu dzīvi, bet ar Aļonu nesazinās. Aļonas dzīve ir uzlabojusies. Viņa apprecējās ar citu vīrieti. Meitene turpina dzīvot dzimtajā pilsētā Sizraņā.

Viņa audzina meitu un cenšas viņai sagādāt visu nepieciešamo. Bet šim stāstam ir arī negatīvā puse, milzīgs skaits krāpnieku, kas veido viltus lapas, mēģina nopelnīt naudu uz Aļonas vārda rēķina.

 

Naudas krāpšana

Krāpnieki lūdz naudu it kā no Aļonas vārda, izkrāpjot no cilvēkiem lielas naudas summas. Lai gan Aļonas bērnība nebija tāda kā daudziem citiem bērniem, jo viņa agri kļuva par māti Aļona Ševčuka nenožēlo meitas piedzimšanu.

LASI VĒL: Dvīņi un vēl divas zodiaka zīmes, kuras ir melošanas cienītāji ar vai bez iemesla

Viņa priecājas, ka kļuva par jauno māmiņu. Lai gan meitene ir priecīga par jaunās māmiņas statusu, viņa cenšas neatcerēties, kas notika 2015. gadā, jo par viņu tika ļoti daudz baumots.

Viņa ir apmierināta ar savu pašreizējo vīru. Viņiem patīk atpūsties kopā, ģimenes lokā, dažreiz viņi atstāj meitu vecmāmiņai, lai pavadītu laiku divatā.

 

Aļonai tagad ir 19 gadu. Viņa mācās Samāras Valsts tehniskās universitātes filiālē savā dzimtajā pilsētā. 2021. gada 27. janvārī Aļona laida pasaulē savu otro mazuli un tas viņu padarījis divtik laimīgu.

Spread the love

Pievienot komentāru