Joda rūtiņas: uzsmērējiet uz rokas un brīnieties par ārstniecisko efektu. Gadiem pārbaudīts līdzeklis

Galvenā iedarbība no joda sietiņa izmantošanas tiek izskaidrotas ar joda bakteriālajām īpašībām. Iesūcoties caur ādu un izplatoties asinsvadu sistēmā, jods padziļināti ietekmē mikrobus, iznīcinot slimību radošos organismus.

LASI VĒL: Kāpēc medus burkā virs medus veidojas baltas putas un ko tas nozīmē?

Vēl viena joda īpašība, kad to uzsmērē uz ādas, – tas paplašina kapilārus un tādējādi paātrina asinsriti. Tiek stimulēta asins plūsma, kas mazina sabiezējumus ap iekaisumu.

Kā zīmēt joda sietiņu?

Joda sietiņu uz ādas uzzīmē ar kosmētiskajiem vates kociņiem. Kociņš jāiemērc 5 % joda šķīdumā un uz ķermeņa jāuzzīmē sietiņš no vertikālām un horizontālām svītrām. Ideālā joda sietiņa rūtiņu lielums – aptuveni 1 kvadrātcentimetrs.

Lūk, kādos gadījumos palīdzēs joda sietiņš:

Gadījumā, kad organismā ir joda trūkums.

Pēc statistikas, gandrīz trešdaļai Zemes iedzīvotāju ir joda trūkums organismā, kas kļūst par vairogdziedzera pataloģiju iemeslu, bet grūtniecēm var beigties ar fiziski un garīgi nepilnvērtīgu bērnu piedzimšanu.

Lai noteiktu, vai jūsu organismā ir pietiekoši daudz joda no pārtikas produktiem, nav obligāti jānodod analīzes – pietiek vien uzzīmēt joda sietiņu. Vislabāk to izvietot uz gurna iekšējās daļas.

Veseliem cilvēkiem, kuriem nav joda trūkums, sietiņa pēdas pazūd diennakts laikā. Ja tas ir noticis ātrāk, vērsieties pie ārsta, lai viņš jums palīdz tikt galā ar joda deficītu.

Sausa klepus gadījumā.

Joda sietiņš palīdzēs lokalizēt iekaisuma procesu vēl pašā tā sākuma stadijā. Pretklepus sietiņu ieteicams zīmēt, kad ķermeņa temperatūra nepārsniedz 38 grādus.

Sietiņu zīmē vai nu uz kakla (angīnas gadījumā), vai nu uz krūtīm ( plaušu iekaisuma gadījumā).

Klepus gadījumā sietiņu uz kakla zīmē divas reizes dienā – no rīta un vakarā.

Iesnu un saaukstēšanās gadījumā.

Tādos gadījumā sietiņu zīmē ar smalkām un rūpīgām līnijām uz deguna un nāsīm. Ir jārīkojas ļoti uzmanīgi, jo uz sejas, tāpat kā uz kakla, ir liels risks, ka no joda var izveidoties apdegumi: āda kļūst sārta, veidojas čūlas un āda nolobās.

Saaukstēšanās gadījumā sietiņu vajag zīmēt uz kāju pēdām un kāju ikru muskuļiem.

Sasitumu gadījumos.

Joda sietiņš palīdzēs jums atbrīvoties no ziluma, bet to vēlams zīmēt tikai diennakti pēc sasituma. Lieta tāda, ka pat nenozīmīga trauma parasti izraisa audu pietūkumu, bet joda kairinošā iedarbība neveicinās tā uzsūkšanos ādā.

Sākumā labāk sasitumu vietu apstrādāt ar kaut ko aukstu – ledus gabalu, kas ietīts audumā. Un tikai nākamajā dienā var sākt ārstēšanu ar jodu.

LASI VĒL: Saved savu veselību kārtībā, katru dienu masējot šo punktu! Ķīnas medicīnas brīnums!

Grūtniecības laikā.

Sievietēm, kuras gatavojas kļūt par mātēm, ieteicams joda sietiņu lietot, lai uzpildītu joda krājumus organismā. Turklāt šis līdzeklis palīdz tikt galā ar saaukstēšanās pazīmēm, jo ar zāļu preparātiem grūtniecēm jābūt īpaši uzmanīgām, bet jods tiek uzskatīts par ekoloģiski tīrām un drošām zālēm.

Vai jūs zinājāt par tādu līdzekli?

Spread the love

Pievienot komentāru