20 fiziskas sāpes, ko izraisa emocijas, nevis slimības. Ieklausies savā ķermenī!

Diemžēl neveselīgs dzīvesveids ir daudzu slimību cēlonis. Bet šeit mēs minēsim 20 veidu fiziskas sāpes, kuras var saistīt ar emocionālo stāvokli. Tas palīdzēs tev saprast un uzlabot dažādus savas dzīves aspektus.

Lūk, kas tev jāzina par ķermeņa sāpēm:

Galvassāpes.

Tu mokies ar lēmumu, kuru nevari pieņemt. Dod sev laiku pārdomām un mēģini atrisināt šo problēmu. Galu galā galvassāpes nav joks.

Muskuļu sāpes.

Tev ir ļoti grūti virzīties pa dzīvi, tāpēc tev ir jāizanalizē, ko tu dari nepareizi un kāpēc bailes vai apmulsums tevi ierobežo.

Kakla sāpes.

Tu nespēj piedot. Padomā par to, kas tev patīk sevī un citos, mēģini iejusties cita cilvēka vietā vai pilnībā atlaid aizvainojumu. Mūžīgi dusmojoties, tu tikai mocīsi sevi.

Smaganu sāpes.

Šīs sāpes ir saistītas arī ar galvassāpēm. Tu nespēj pieņemt lēmumu vai neesi pārliecināts par tā pareizību. Mēģini izlemt, kas tev ir svarīgs: izvirzi prioritātes.

Sāpes plecos.

Šīs sāpes ir saistītas ar lielu emocionālu slogu – tu esi spiests nest kāda cita nastu. Tev vajadzētu koncentrēties uz savu dzīvi un neuztraukties par citu cilvēku problēmām. Vismaz ne tik daudz, kā tu to dari!

LASI VĒL: Kamera parādīja mammai visu, ko viņas vīrs darīja, kad palika vienatnē ar viņu dēlu. Domājiet, viņai redzētais patika?

Vēdersāpes.

Šāda veida sāpes ir saistītas ar to, kā tu “sagremo” dzīvi. Atvēli vairāk laika sev un atpūtai. Dažreiz darbi var pagaidīt.

Sāpes muguras augšdaļā.

Tu nejūties emocionāli atbalstīts, mīlēts vai novērtēts. Svītro no savas dzīves cilvēkus, kuriem tu neesi vajadzīgs.. Nebaidies – tad sapratīsi, tas nāk tev tikai par labu.

Sāpes muguras lejasdaļā.

Tas nozīmē, ka tevi bažas rada naudas lietas, tāpēc tev ir jāizveido skaidrs plāns, lai sakārtotu savas finanses.

Sāpes krustos un astes kaulā.

Tu bēdz no situācijas, ar kuru tev būs jāsaskaras jau drīz vien. Padoms: Vislabāk ķerties pie problēmas jau tagad, lai pēc iespējas ātrāk varētu rast tās risinājumu.

Sāpes elkoņos.

Tu pretojies pārmaiņām, kas notiek tavā dzīvē. Bet tās patiešām var būt ļoti noderīgas – turpini darīt to, kas tev patīk. Tas palīdzēs tev domāt skaidrāk.

Sāpes rokās.

Tu uzņemies otra cilvēka atbildību. Analizē situāciju un pajautā sev: “Galu galā, kāpēc es nesu kaut ko tādu, kas man nepieder?!”

Sāpes plaukstu locītavās.

Tev neizdodas sasniegt to, ko vēlies. Centies uzņemties lielākus riskus un pārāk neuztraucies par nākotni.

Sāpes gurnos.

Tas ir saistīts ar to, kā tu izturies pret citiem cilvēkiem. Lai saglabātu šo unikālo saikni, tev biežāk jāsazinās ar ģimeni un draugiem.

Locītavu sāpes.

Šīs sāpes ir saistītas ar pārmaiņu un pieķeršanās trūkumu, tāpēc tev ir jāatver sevi jaunām domām, pieredzei un noderīgām dzīves mācībām.

Sāpes ceļgalos.

Tas nozīmē, ka tu pārvērtē sevi. Tev jāiemācās objektīvi novērtēt savas iespējas.

LASI VĒL: Vīrs pameta sievu bērniņa gaidībās, bet jau pēc pieciem mēnešiem viņa savā cepeškrāsnī atrada milzīgu pārsteigumu

Zobu sāpes.

Tu neesi apmierināts ar savu stāvokli dzīvē. Atceries, ka monētai ir divas puses. Varbūt tieši tas tevi noveda pie tā, kur esi, vai nonāci saskarsmē ar tev svarīgiem cilvēkiem?

Sāpes potītēs.

Tu nevelti pietiekami daudz laika savai romantiskajai dzīvei. Organizē savu laiku tā, lai neatstātu novārtā šo savas dzīves daļu. Turklāt tev nav jāstrādā visu diennakti, atvēli laiku atpūtai un izklaidei.

Sāpes, kas izraisa nogurumu.

Tas nozīmē, ka tu atsakies virzīties uz priekšu. Tev jāuzdrošinās būt gatavam jaunai pieredzei un neļaut bailēm liegt darīt to, ko vēlies.

Sāpes kājās.

Šīs sāpes ir saistītas ar depresiju. Lai arī cik grūta būtu tava dzīve, nepadodies! Cīnies visiem spēkiem un pierādi apstākļiem, ka esi stiprāks par tiem.

Sāpes pēdās.

Tu baidies atstāt savu komforta zonu. Mēģini sekot saviem instinktiem un vismaz dažreiz riskēt. Dzīve nav dzīve bez jaunām pozitīvām emocijām!

Spread the love

Pievienot komentāru