Kam cauri gājusi Korīna Šūmahere pēc negadījuma, kas notika ar vīru Mihaelu. Pēc traģēdijas sieva joprojām ir viņam blakus un nezaudē cerību

15.septembrī kanālā “Netflix” tika izlaista dokumentālā filma “Šūmahers”, kas stāsta par izcilā sacīkšu braucēja karjeru. Tajā pirmo reizi ģimenes locekļi atklāti runā par to, kas viņiem bijis jāpārdzīvo.

Jaunu detaļu nav tik daudz, taču iepriekš par Sarkanā barona dēvētā ģimene tik atklāti ar sabiedrību nav runājusi. Diemžēl dokumentālā filma tikai nedaudz izgaismo Šūmahera personīgo dzīvi. Taču Mihaels un Korīna Šūmaheri ir gandrīz ideāls pāris.

Šodien nolēmām sīkāk pastāstīt par šī pāra attiecībām. Galu galā viņu stāsts ir ne mazāk aizraujošs kā Maikla karjera un sasniegumi sacīkstēs. Gan bēdās, gan priekos viņi vienmēr ir bijuši kopā 18 gadus pirms traģēdijas. Un pēc tās Korinna dara visu iespējamo un neiespējamo, lai atgrieztu savu vīru normālā dzīvē.

 

Pirmā tikšanās

Kad Maikls pirmo reizi satika Korinnu, viņa bija cita sacīkšu braucēja Heinca-Haralda Frentzena draudzene. Tomēr toreiz lielāko vakara daļu viņi pavadīja kopā, runājot par sacīkstēm un pļāpājot ne par ko. Gadu vēlāk Šūmahers debitēja Beļģijas “Grand Prix” izcīņā, par ko viņš vispirms pastāstīja Korinnai. Sportists iemīlēja sievieti no pirmā acu uzmetiena, bet neuzdrošinājās viņu atņemt savam draugam.

Ļoti drīz liktenis uzsmaidīja Maiklam – Korinna pameta Frentzenu. Kā izrādījās, jaunā sieviete sapņoja par ģimeni, bet viņas partneris, gluži pretēji, nebija gatavs šādai atbildībai. Bet jau 1995. gadā Maikls izteica laulību piedāvājumu savai mīļotajai. Kopš tā laika viņi nekad nav šķīrušies. Korinna, pat būdama stāvoklī, nepalaida garām nevienu sava vīra sacīksti.

 

Priekšzīmīgs ģimenes cilvēks

]Meitas piedzimšana ļoti mainīja “Sarkano baronu”. Viņš ar ģimeni pārcēlās dzīvot uz Šveici, kur nopirka māju mazā pilsētiņā. Maikls nolēma, ka veselīgā Alpu atmosfēra un minimāla reportieru uzmanība ir tas, kas nepieciešams viņa ģimenei. Korinna vēlāk teica, ka Šūmahers mājās bijis pavisam cits cilvēks. Tēraudciets sacīkšu laikā, bet ar bērniem mīļš kā kaķītis.

Maikls pat atteicās no daudzām sponsorēšanas un reklāmas kampaņām, lai pavadītu vairāk laika ar ģimeni. Bet galvenā laime Maikla dzīvē bija viņa sieva. Viņš teica, ka viņa ir viņa sapņu sievietes iemiesojums, un visu viņa dzīvi pēc satikšanās ar viņu apvij mīlestība.

“Kad iztēlojos savu turpmāko dzīvi, zināju, ka būšu čempions, taču liktenis man sniedza vairāk dāvanu. Tas man iedeva Korinnu, viņa ir veicinājusi visas manas uzvaras. Viņa bija mans sapnis, man nepatīk būt vienam. Man patīk dalīties savā dzīvē un pavadīt laiku ar kādu, kuru mīlu. Ar manu sievu tas darbojās uz visiem 100 procentiem,|” intervijā sacīja Maikls.

 

Traģēdija
Pat savas karjeras laikā Maikls mīlēja dažādus ekstrēmos sporta veidus. Par to viņu bieži kritizēja un aicināja apstāties. Korinna atgādināja, ka Šūmahers nevarēja vienkārši pavadīt dienu uz dīvāna, viņu pastāvīgi “vilka” uz kaut kurieni. Dodieties  lēkt ar izpletni vai slēpot, sportists vienmēr lūdza ģimeni pievienoties. Tik trakā tempā Maikls nodzīvoja 399 dienas. No viņa pēdējām sacensībām līdz tai pašai liktenīgajai  dienai.

Interesanti, ka Maikls nevēlējās doties uz Alpiem. Viņš sievai stāstījis, ka sniega tur vēl ir ļoti maz, un piedāvāja doties uz Dubaiju, taču ģimene tomēr izvēlējusies slēpošanu. Pēc daudzu ekspertu domām, Šūmaheram bija taisnība. Ja todien kalnos būtu bijis vairāk sniega, traģēdija varētu arī nenotikt. Viņš varētu netrāpīt akmenim, neveiksmīgi nokrītot ar slēpēm, vai arī sniegs varētu mīkstināt triecienu. Taču veiksme novērsās no lieliskā autobraucēja.

 

Dzīve pēc traģēdijas

Korinna bija pastāvīgi un ir blakus savam vīram. Sieviete un visa ģimene ir gatava upurēt visu, lai atgrieztu tēvu normālā stāvoklī. Pāra dēls uzstāja, ka jāpārdod viņu māja Norvēģijā, lai būtu nauda ārstēšanai. Pēc vairākām operācijām Korinna pārveidoja viņu māju Šveicē, lai Maikls varētu tur dzīvot. Ģimene joprojām tērē daudz naudas Maikla ārstēšanai.

Tomēr naudas joprojām trūkst. Pārim nācās pārdot Šūmahera privāto lidmašīnu un vēlāk arī leģendāro koši sarkano automašīnu, ar kuru Mihaels ieguva savu pirmo titulu “Ferrari”sastāvā. Tomēr, neskatoties uz visiem neprātīgajiem tēriņiem, nav nekādu garantiju, ka Šūmahers kādreiz atsāks normālu ģimenes dzīvi. Lai gan, protams, neviens nezaudē cerību.

Mihaels un Korīna Šūmaheri kopā ir piedzīvojuši daudz, taču pēdējais pārbaudījums, iepējams, būs pāri viņu spēkiem. Visa pasaule lūdzas par Maikla veselību, lai gan, iespējams, neviens atbalsts nepalīdzēs sievietei, kura teju vai zaudējusi savu mīļoto. Cerēsim uz to labāko.

Spread the love

Pievienot komentāru